Ogłoszenie dodane : Czerwiec 1, 2021 w kategorii :
» Praca » Magazynier » Pracownik magazynowo - administracyjny

Proszę o kontakt

Pracownik magazynowo - administracyjny

Obecnie dla naszego klienta - światowego lidera w produkcji maszyn i narzędzi grzewczych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nasz klient oferuje:

•Umowę o pracę,

•Atrakcyjne warunki finansowe,

•Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00,

•WOLNE WEEKENDY!

•Wstępne szkolenie wdrożeniowe,

•Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

Zakres obowiązków:

•Przyjmowanie dostaw,

•Kompletacja zamówień,

•Sprawdzanie stanów magazynowych,

•Obsługa systemów  magazynowych,

•Organizacja wysyłek,

•Nadzór nad dokumentacją magazynową,

•Wystawianie dokumentów do przesyłek.

Oczekujemy:

•Osoby dobrze zorganizowanej i sumiennej,

•Dyspozycyjności do pracy,

•Obsługa systemu AX Dynamics oraz uprawnienia UDT będą dodatkowym atutem,

•Mile widziane doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku,

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Id ogłoszenia : 14873 Liczba odsłon: 52, dzisiaj0